Laatste update Corona-virus

In reactie op de aangescherpte maatregelen van de overheid tegen de verspreiding van het corona-virus op 23 maart, hebben de Nederlandse bisschoppen aanvullende maatregelen getroffen. Alle publieke liturgievieringen, ook die in kleine kring door de week, worden voor de gehele Paastijd, tot en met Pinksteren (op 31 mei) afgelast. Kerken kunnen wel open blijven voor individuele bezoekers die komen voor gebed of om een kaars aan te steken en/of een gave voor de voedselbank te brengen.

Voor onze kerk/parochie betekent dat tot 1 juni er:

– Geen kerkdiensten;
– Geen koor;
– Geen catechese;
– Geen eerste Heilige Communie;
– Geen doopsels;
– Geen huwelijken;
– Rouwdiensten en uitvaart: ALLEEN onder strikte/aangescherpte voorwaarden.

De toekomst kan, helaas, niemand voorspellen. De kans is heel groot aanwezig dat bovenstaande maatregelen nog langer gaan duren van 1 juli. Onze kerk/parochie zal het nieuws en de richtlijnen vanuit het Aartsbisdom volgen en communiceren.

Op de website van het Aartsbisdom Utrecht vindt u meer informatie over deze jongste maatregelen van de Nederlandse bisschoppen:

https://www.aartsbisdom.nl/alle-publieke-vieringen-afgelast-tot-en-met-pinksteren/

De Pastorale Raad van de Heilige Apostel Thomas Parochie voor de Chaldeeën – Nederland

Eind maart 2020

عن ادارة الموقع

شاهد أيضاً

منهاج قداديس اعياد الميلاد لعام 2023-2024 لخورنة مار توما الرسول الكلدانية

منهاج قداديس اعياد الميلاد لعام 2023-2024 لخورنة مار توما الرسول الكلدانية.   ألمركز ألتاريخ ألوقت …